Cts. Ara 21st, 2019

Epic Games’in 12 Gün Boyunca Bedava Dağıtacağı Oyunlar

3 min read

Epic Games 12 gün sürecek bedava oyun etkinliğini 19 Aralık tarihinde başlatıyor. Etkinlik boyunca dağıtılacak oyunların listesi şu şekilde.

1- Bloodroots

Bloodroots

İhanete uğrayan ve ölüme terk edilen Mr. Wolf, katilini bulmaya ve intikam almaya kararlı; üstelik tek başına, ama düşmanları oldukça kalabalık. Bay Wolf şanslı ki dünya sizin silahınız; büyüyen Weird West’te geçen, dur durak bilmez bir aksiyon oyunu.

Baltalardan merdivenlere ve hatta havuçlara kadar çevrenizde bulunan her şeyden yararlanarak muhteşem, aşırı şiddetli kombinasyonlardan koreografiler oluşturacaksınız. Mr. Wolf, gizemin merkezine doğru ilerlerken ya doğaçlayın ya da ölün: Neden ihanete uğradı?

gamerecords 1024x74 - Epic Games'in 12 Gün Boyunca Bedava Dağıtacağı Oyunlar

Sadece dövüş şeklinizi değil, aynı zamanda etrafta dolaşma şeklinizi de değiştiren üstünkörü silahlarla dolup taşan bir dünya

En ölümcül kombinasyonları geliştirin ve dünya genelindeki lider tablolarında ün yapmak için yarışın

Ormanlardan dağ tepelerine kadar çeşitli zorlu seviyelerde savaşarak ilerleyin

Çarpık bir Batı intikam öyküsünü dengesiz karakterler ile tecrübe edin

2- Foregone

Foregone

Foregone, efsanevi ganimetlerle ve çarpıcı piksel sanatıyla dolu, hızlı ve akıcı bir 2D aksiyon platformudur. Calagan’ı kurtarmak için düşman akınını delip geçerken, güçlü silahlardan oluşan bir cephanelik toplayın ve zorlayıcı bir pişmanlık ve komplo hikâyesini çözün.

3- Predator: Hunting Grounds

Predator: Hunting Grounds

İnsanla Predator’ı karşı karşıya getiren asimetrik çok oyunculu nişancı oyununu oynayın. Fireteam’in bir parçası olarak, Predator sizi bulmadan önce görevleri tamamlayın. Ya da Predator olun ve avınızı avlayın.

4- Surgeon Simulator 2

Surgeon Simulator 2

Surgeon Simulator geri döndü! 2020’de gelecek olan bu heyecan verici devam oyunu, orijinal oyunun kalbine doğrudan, çılgına çeviren bir adrenalin dozu enjekte ederek her şeyi yepyeni bir seviyeye taşıyor. …yol boyunca bir avuç dolusu (yoksa dört tane mi?) sürpriz bekleyin!

5- The Red Lantern

The Red Lantern

The Red Lantern, beş kızak köpeğinizden oluşan ekibinizle beraber hayatta kalmanız ve eve dönüş yolunu bulmanız gereken kaynak yönetimli, anlatımlı bir oyundur. Zorlu Iditarod yarışı için eğitim almak üzere yola çıkan Musher olarak oynayacaksınız.

6- Before We Leave

Before We Leave

Before We Leave, evrendeki kendi rahat köşenizde geçen, şiddet içermeyen bir şehir kurma oyunudur. Uygarlığı yeniden keşfedin ve yeniden inşa edin. Çok gezegenli bir kaynak ağı oluşturun. Kadim zorlukların üstesinden gelin ve aç uzay balinalarını defedin.

7- Totally Reliable Delivery Service

Totally Reliable Delivery Service

Sırt desteğinizi takın ve teslimat kamyonunu çalıştırın: teslimat zamanı! Maksimum dört arkadaşınıza katılın ve interaktif bir sanal alan dünyasında işinizi bir an önce halledin. Teslimat denendi, Totally Reliable Delivery Service garantisiyle!

8- The Wolf Among Us 2 

The Wolf Among Us 2

Ödüllü Fables çizgi romanlarından (DC Comics/Vertigo) uyarlanmıştır. Büyük kötü kurt Bigby Wolf olarak acımasız, kanlı bir cinayetin, her kararınızın çok büyük sonuçlar doğurabileceği bir oyun serisinde olacakların yalnızca habercisi olduğunu keşfedin.

Oyunları Nasıl Alacağız?

Hali hazırda yoksa e-postanız ile bir Epic Games hesabı oluşturmanız gerekiyor. Daha sonra ise 19 aralık tarihinden itibaren Epic Games mağaza sayfasında ücretsiz oyunları görebilirsiniz.

Epic Games Ücretsiz Oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil Oyunlarımız

Sonsuz Uçurum
Düşün Taşın
techno-records.com © Tüm hakları saklıdır. | Newsphere by AF themes.