Haftanın Oyun Önerisi: Total War: Warhammer

Total War: Warhammer, stratejiyi ve fantastik dünyayı birleştiren çok iyi bir yapım.

Total War: Warhammer 1

Strateji oyunlarını seviyor musunuz? Peki ya fantastik evrenleri? Total War: Warhammer bu ikisini bize birlikte çok iyi bir şekilde veriyor. Çeşitli ırklarla oynayabildiğimiz bu oyunda bir çok seçenek mevcut. İnsanlar, elfler, cüceler, vampirler ve canavarlar onları yönetmemiz için bizi bekliyor.

Bölünmüş haldeki seçmen kontları ortak düşmanlarına karşı güçlü bir bayrağın altında birleştirmeye çalışan cesur Karl Franz, İmparatorluğun askerlerini topluyor.

Total War: Warhammer 2

Yeşilderililer savaşın acımasız vahşetine duydukları açlıkla Grimgor Ironhide‘ın kabilesine doluşurken, hem Orklar hem de Goblinler kana susamış bir halde bekliyor.

High King Thorgrim acıya dayanıklı Cücelere dağ kalelerinden çıkarak kendilerine karşı bin yıldır süregelen adaletsizliğin intikamını almak için harekete geçmelerini emrediyor.

Öte yandan, çürümüş ölülerden oluşturduğu ordulara komuta eden Mannfred von Carstein‘ın emri altındaki Vampir Kontların savaşa katılma sebebi öldürücü bir esrar perdesinin ardında gizleniyor.

Total War: Warhammer 3

Eski Dünya ihanet, savaş ve akıl almaz bir gücün ortaya çıkışıyla parçalara ayrılırken, kuzey rüzgarları daha da büyük bir tehdidin varlığını fısıldıyor. Gerçeğin kendi dokusu parçalanıp bükülmeye başlıyor.

Devasa boyutlu gerçek zamanlı savaşlar ile devlet yönetimi, politika ve imparatorluk kurmaya odaklanan sıra tabanlı ve açık dünyalı bir hikaye oyununun benzersiz bir kombinasyonu olan Total War: Warhammer, yüzlerce saat süren sürükleyici bir oyun deneyimi sunuyor.

Selman Çalışkan

Web sitesinde içerik oluşturmanın yanı sıra mobil oyun yapımıyla ilgilenen genç bir yazılımcı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir