Netflix, Lucifer’ın 5. Sezon Yayın Tarihini Duyurdu

Netflix’in sevilen yapımlarından birisi olan Lucifer’ın 5. Sezonu çok yakında izleyici ile buluşuyor. Lucifer 5. sezon ne zaman?

lucifer sezon 4 800x425 1 - Netflix, Lucifer'ın 5. Sezon Yayın Tarihini Duyurdu

Lucifer dizisi, hayranlarının Netflix’e yaptığı baskılar sayesinde yayından kaldırılmaktan kurtulmuştu. Dizinin 4. sezonunun yayınlanalı 2 yıl oldu bu sebeple ki yeni sezon dizinin hayranları tarafından büyük bir merakle bekleniyor.

Geçtiğimiz günlerde dizinin 6. sezonu için Tom Ellis ile anlaşma sağlandığı açıklanmıştı. Hayranlar ise Lucifer’ın 5. Sezonunu ne zaman göreceğimizi soruyordu. Yeni sezon için beklememiz gereken süre düşünülenden kısa olabilir.

Lucifer’ın 5. Sezonu Ne Zaman?

4b8eb26f8501f0b5b59ae5e94eaadc63efb8620d - Netflix, Lucifer'ın 5. Sezon Yayın Tarihini Duyurdu

Netflix, Lucifer dizisinin 5. sezonunun yayın tarihini sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla duyurdu. Lucifer, son sezondan sonra akıllarda oluşan soru işaretlerini açıklamak için 21 Ağustos’ta geri dönüyor.

Yeni sezonda bir bölümün müzikal olarak hazırlandığını ve Debbie Gibson’ı misafir oyuncu olarak göreceğimizi öğrenmiştik. Ayrıca diziden sorumlu olan Ildy Modrovich, Twitter’dan yaptığı paylaşımlarda bu sezonun ardından Dedektif Dan Espinoza’yı daha çok seveceğimizi söylemişti.

Lucifer Dizisi Konusu

lucifer 5 sezon 1 - Netflix, Lucifer'ın 5. Sezon Yayın Tarihini Duyurdu

Cehennemin lordu olan Lucifer Motningstar, cehennemden sıkılarak burayı terk etmeye karar vermiştir. Cehennem lordu Los Angeles’a yerleşerek deli dolu bir hayat sürmeye başlamıştır. Yanında getirdiği şeytanlardan biri olan Maze ile birlikte bir bar işleten Lucifer, bu konuda gittikçe yükselmektedir. Dünyada beklemediği şekilde aşkı bulan Lucifer’ın sevdiği kadın yanında öldürülmüştür. Büyük bir pop yıldızı yaptığı kadının öldürülmesine tanık olan Lucifer artık intikam istemektedir.

Los Angeles Polis Depertmanı’nda çalışan Chloe Decker ile tanışan Lucifer için olaylar daha da değişik bir hal almaya başlamıştır. Normal şartlarda cazibesinden tüm kadınların etkilendiği Lucifer ne yaparsa yapsın Chloe üzerinde herhangi bir etkiye sahip olmaz. Onu daha yakından tanımak isteyen Lucifer gücünü kullanarak Los Angeles Polis Depertmanı’nda çalışmaya başlayan Lucifer için artık yeni bir dönem başlayacaktır. Yeteneklerine tüm dedektiflerin şaşırdığı Lucifer, davaları çözme konusunda kilit roller üstlenir. Bu arada da diğer dünyada yer alan kardeşi Amenadiel onu tekrar cehenneme döndürmek için çabalamaya başlamıştır. Tüm bu olaylar, sempatik şeytan Lucifer’in bastırdığı duyguların ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Selman Çalışkan

Web sitesinde içerik oluşturmanın yanı sıra mobil oyun yapımıyla ilgilenen genç bir yazılımcı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir