Türk Yapımı Mobil Oyun “Sonsuz Uçurum”

2 arkadaş beraber geliştirdiğimiz oyunumuz Sonsuz Uçurum Google Play Store’da yayında. Gelecek kullanıcı yorumları doğrultusunda ve kendi planlarımızla beraber oyunu geliştirmeye devam edeceğiz.

Sonsuz Uçurum

Sonsuz Uçurum

Oynanış;
Oyunda aşağı düşmeden karşımıza çıkan platformların üstünde zıplamaya ve ilerlemeye çalışıyoruz. Her yükseldiğimizde skorumuz artış gösteriyor ve yeni yüksek skorlar yapmayı deniyoruz. Ekranda karşımıza çıkan elementleri toplayarak bazı avantajlar elde edebiliyoruz.

Elementler;
Oyunda 4 adet element bulunuyor; Sarı, Mavi, Yeşil, Mor.
Sarı Element(gold); Gold görevi gören sarı elementleri toplayarak oyun içi mağazadan çeşitli alışverişler yapabiliyoruz. Yeni top görünüşleri, oyuna başlamadan can hakkı alabiliyor ve elementleri geliştirerek verdikleri avantajları artırabiliyoruz. Mazağada geliştirerek daha fazla altın toplayabilirsiniz.
Mavi Element; Oyunda aldığımız zaman daha yukarı zıplamamızı sağlayan element. Mağazada geliştirerek daha yukarı zıplamanızı sağlayabilirsiniz.
Yeşil Element; Oyun içerisinde aldığımızda doğrudan skorumuza katkı yapan element. Mazağada her geliştirmemizde daha yüksek skor katkısı sağlar.
Mor Element; Oyun içerisinde aldığımızda zamanı belli bir süre hızlandıran element. 

Görevler;
Oyunda günlük görevler ve başarımlar yer almaktadır.
Günlük görevleri her gün tamamlayarak gold kazanabilirsiniz.
Başarımları tamamlayarak gold kazanabilirsiniz.

Oyunumuzu buradan indirerek ve değerlendirerek bizlere destek olabilirsiniz.

Selman Çalışkan

Web sitesinde içerik oluşturmanın yanı sıra mobil oyun yapımıyla ilgilenen genç bir yazılımcı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir