Ubisoft, Watch Dogs Legion ‘u Duyurdu!

Ubisoft, E3 2019 fuarında Watch Dogs Legion oyununu duyurdu. Londra’da geçecek olan oyun özellikle karakter konusunda bizlere büyük değişiklikler getiriyor.

Watch Dogs Legion

E3 konferansında Watch Dogs Legion ile alakalı uzun bir oynanış videosu yayınlandı. Bu videoda oyunculara gösterilmek istenen özellik ise birden fazla karakteri kontrol edebileceğimiz oldu. Oyun içerisinde karakter listemizi genişletebileceğiz. Anlık olarak oynadığımız karakter ile ölürsek farklı bir karakter ile oyuna devam edeceğiz. Oynamadığımız diğer karakterlerimiz ile de iletişim içinde olacağız. Her karakterin kendine özgü bir tarz ve ekipmanlarının olduğunu videoda gördük. Bu da bize oyun içerisinde daha farklı stratejiler geliştirebileceğimizi ve her görevde farklı karakterler kullanabileceğimizi gösteriyor. Üstelik oyunda ki tüm karakterleri listemize ekleyebiliyor ve oynayabiliyoruz. Her karakterin kendine özgü özelliği, ekipmanı, sesi ve animasyonu bulunuyor.

Oyunda serinin diğer oyunlarında da olduğu gibi kameraları, cep telefonlarını, trafik lambalarını vs. hackliyor ve dronelarla görev alanımızı tehlikeye girmeden inceleyebiliyoruz.

Oyun 6 Mart 2020 yılında bizlerle buluşacak. Oyunun fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Selman Çalışkan

Web sitesinde içerik oluşturmanın yanı sıra mobil oyun yapımıyla ilgilenen genç bir yazılımcı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir