Watch Dogs 3 ‘ün Nerede Geçeceği Belli Oldu

Dünyanın en büyük oyun haberleri sitelerinden olan Kotaku, Watch Dogs 3 ile ilgili bir rapor yayımladı. Raporda oyunun nerede geçeceği ve muhtemel çıkış tarihi belli oldu.

Playstore

Watch Dogs 3 bu sene içerisinde gelebilir!

Rapora göre, oyun İngiltere’nin Londra kentinde geçecek. Bunun tek kanıtı sayılabilecek neden ise Kotaku’nun yayınladığı rapor değil. Olayın daha da öncesi bulunmakta.

Watch Dogs 2 genel hatlarıyla oyuncular tarafından oldukça beğenilmiş, güzel puanlar almayı başarmıştı. Başarılı satış rakamlarına da ulaşan oyunda en beğenilmeyen kısım ise oyunun sonu olmuştu. Bunun üzerine Ubisoft, ilginç bir hamle yaparak oyunun sonunu değiştirdi. Oyunun değişen sonunda, son sahnede, bir koordinat göze çarpıyordu. Koordinat incelendiğinde ise bunun Londra’da bir nokta olduğu ortaya çıktı. Bu koordinat, Kotaku’nun raporunu da doğrular nitelikte.

Watch Dogs 3

Aynı zamanda Kotaku’ya göre yeni oyunda sadece küçük silahlar ve yakın dövü şolacak. Kotaku, bunun ateşli silahların İngiltere’de, Amerika Birleşik Devletleri’nde olduğu kadar yaygın olmamasından kaynaklanacağını söylüyor.

Raporda ayrıca bir de olası tarih verildi. Assassin’s Creed’in yeni oyununun 2020’de çıkacağı belirtilen raporda bu nedenle Watch Dogs 3 oyununun bu sene içerisinde, yakın zamanda gelebileceği söylendi. Oyunun, önümüzdeki E3 konferansında tanıtılması bekleniyor.

Selman Çalışkan

Web sitesinde içerik oluşturmanın yanı sıra mobil oyun yapımıyla ilgilenen genç bir yazılımcı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir